Instaliacija

cables4

Darote remontą arba statote naują būstą ir Jums prireikė elektros instaliacijos darbų tačiau tai ne Jūsų arkliukas?  Ir net nežinote nuo ko pradėti? Mes tikrai galime Jums padėti.

Pirmiausiai Jums reikėtų įsivaizduoti kambario apstatymą, nes nuo to priklauso kurioje vietoje reikia įrengti jungiklius, rozetes, lempas, TV ar LAN jungtis. Dažnu atveju architektai arba dizaineriai Jums padės su kambario apstatymu (gal net ir su elektros projektu), na o toliau jau galime sudarinėti elektros projektą.  Planą geriausia sudarinėti objekte, nes tokiu būdu mes įvertinsim kokie darbai laukia, ar nėra kliūčių įtakosiančių darbų eiliškumą.

schema

Reikėtų išskirti darbus naujame objekte ir renovuojamame. Nors atrodo kad darbo tikslas tas pats, tačiau įrenginėti naują objektą paprasčiau, nes nereikia ruošti vagų laidams. Juos galima tiesiai tvirtinti prie sienos, grindų, lubų, o velesni statybos darbai juos paslėps. Tuo tarpu renovuojamuose objektuose reikia ruošti laidų vagas, jose tvirtinti laidus, o vėliau juos užglaistyti.

stroba

Kaip ten bebūtų, visi reikiami darbai bus atparti projektavimo stadijoje ir juos matysite sąmatoje.

Skambinkite ir darbų imsimės kartu.

Nuoširdžiai Jūsų – LED’o šviesa komanda